SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

1453 KRAL MEDYA YAYIN GRUBU BAŞKANI ABDULLAH YİĞİT `TEN 23 NİSAN MESAJI

1453 KRAL MEDYA YAYIN GRUBU BAŞKANI ABDULLAH YİĞİT `TEN 23 NİSAN MESAJI
Bu haber 23 Nisan 2024 - 1:14 'de eklendi.

1453 KRAL MEDYA YAYIN GRUBU BAŞKANI ABDULLAH YİĞİT `TEN 23 NİSAN MESAJI

1453 Kral Medya Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kral Gazeteci Abdullah Yiğit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

1453 Kral Medya Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yiğit, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Çocuklarımız Aydınlık Yarınların Güvencesidir!

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun ve Milli Egemenliğimizin, bütün dünyaya ilan edilişinin 104. yıldönümünü büyük bir gururla idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Kurtuluş Savaşımızın en önemli dönüm noktası olan 23 Nisan 1920 tarihinde, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük iradesi tüm dünyaya ilan edilmiştir. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni büyük bir özveri ile açan kahramanlar, dünyaya insanlık ve demokrasi dersi vermişlerdir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu bayramı geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza armağan etmiştir. Çocuklarımızın gözlerindeki ışık ve yüreklerinde taşıdıkları umutları ülkemizin geleceği adına bizlere güç vermektedir.

Sevgili çocuklar! milletimizin, ülkemizin, yarınlarımızın ve umutlarımızın teminatı sizlersiniz. Ülkemizi daha da güçlendirerek çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getireceğinize inancımız tamdır! Sizlere armağan edilen ve ilelebet yaşatılacak olan bu bayramın mana ve ehemmiyeti tarihi bir mücadele sonucu şekillenmiştir. O mücadelenin ruhunda, inanç ve kutsal değerlerimize olan teslimiyet vardır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyet’in temellerini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, milli mücadelemizin aziz şehitlerini ve kahraman gazilerimizi rahmetle, minnetle anıyor, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

MUHAMMED FURKAN YİĞİT-ALMANYA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA