SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

AK PARTİ BİRECİK İLÇE BAŞKANI HALİL YAVUZ `DAN 23 NİSAN MESAJI

AK PARTİ BİRECİK İLÇE BAŞKANI HALİL YAVUZ `DAN 23 NİSAN MESAJI
Bu haber 22 Nisan 2024 - 12:02 'de eklendi.

AK PARTİ BİRECİK İLÇE BAŞKANI HALİL YAVUZ `DAN 23 NİSAN MESAJI

AK Parti Birecik İlçe Başkanı Bağımsız Denetçi Mali Müşavir Halil Yavuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Birecik İlçe Başkanı Halil Yavuz, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin açılışının 104. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı büyük bir gurur ve kıvançla kutladığımız bu güzel günde; tüm vatandaşlarımızın ve yarının büyükleri çocuklarımızın coşkusunu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Kurtuluş Savaşımızın en önemli dönüm noktası olan 23 Nisan 1920 tarihi milletimizin bağımsızlık ve özgürlük iradesini tüm dünyaya ilan ettiği ve Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı anlamlı bir gündür.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocuklarımızın geleceğimizin teminatı olduğunu bir kez daha hatırlamamızı sağlar. Onların sevgiyle, özgüvenle ve bilgiyle yetişmeleri için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Onların eğitimine ve gelişimine destek olmalı, fırsat eşitliği sağlamalıyız.

Geleceğimiz, ümidimiz, gururumuz olan çocuklarımızı milli ve manevi değerlerimize bağlı nesiller olarak en iyi şekilde yetiştirerek ülkemizin yarınlarına hazırlamak hepimizin en önemli görevidir.

Bu vesileyle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını, vatanımız uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi, vefat eden gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yâd ediyor, hayatta olan gazilerimize şükranlarımızı sunuyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ülkemizin ve dünyanın bütün çocuklarına sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA