SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

Andrey Klimov, Brezilya İşçi Partisi Uluslararası İlişkiler Sekreteri Romenio Pereira ile görüştü

Andrey Klimov, Brezilya İşçi Partisi Uluslararası İlişkiler Sekreteri Romenio Pereira ile görüştü
Bu haber 20 Kasım 2023 - 15:40 'de eklendi.

Andrey Klimov, Brezilya İşçi Partisi Uluslararası İlişkiler Sekreteri Romenio Pereira ile görüştü

2023

Taraflar, partiler arası işbirliğinin geliştirilmesine yönelik umutları tartıştı
Birleşik Rusya Yüksek Konseyi Bürosu Üyesi, Parti Genel Konseyi Uluslararası İşbirliği ve Yurtdışındaki Yurttaşlara Destek Komisyonu Başkan Yardımcısı Senatör Andrei Klimov, İşçi Partisi heyetini Rusya Forumu için Moskova’ya davet etti . Yeni Sömürgeciliğin Modern Uygulamalarına Karşı Mücadelenin destekçileri ve 2024 yazında gerçekleşecek BRICS+ Uluslararası Partiler Arası Forumu için Vladivostok’a.

“Aslında bugün karar alma merkezinin Avrupa’da değil, Asya-Pasifik bölgesinde olduğunu göstermeliyiz. Birçok ortağımızın da bu konuda hemfikir olduğunu biliyoruz” dedi.

Romenio Pereira, Birleşik Rusya’ya Temmuz 2023’te Sao Paulo Forumu’na katıldığı için teşekkür etti ve onu, İşçi Partisi’nin gelecek yıl Mart ayında düzenlemeyi planladığı uluslararası partiler arası seminere katılmak üzere Brezilya’yı tekrar ziyaret etmeye davet etti.

“Görevdeki hedeflerimden biri partilerimiz arasındaki ilişkileri güçlendirmek ve derinleştirmek. Bugün tartıştığımız olayların bu çalışmayı yoğunlaştırmak için iyi bir fırsat olduğuna eminim” dedi.

Andrei Klimov’a göre modern dünyada uluslararası ilişkilerde durumun ağırlaşması sadece askeri ve ekonomik bir çatışma değil.

“Bu bir kültürler savaşı, bir değerler savaşı, tüm insanlığın geleceği için bir mücadele. Bu bağlamda, BRICS’i ne kadar geliştirirsek, daha adil bir dünya düzenine ulaşmak için o kadar çok fırsata sahip olacağız” diye vurguladı Birleşik Rusya Yüksek Konseyi Bürosu üyesi.

Romenio Pereira da BRICS’in genişleme sonrasında dünya ekonomisinin neredeyse yarısını kapsayacağını belirtti.

“Görevimiz kamu yararı için etkin bir şekilde çalışmaktır. Bunun bizim görevimiz olduğunu söyleyebilirsiniz” diye sözlerini tamamladı.

Hoparlör
Klimov Andrey Arkadeviç
Klimov Andrey Arkadeviç
Rusya Federasyonu Federal Meclisi Uluslararası İlişkiler Federasyon Konseyi Komitesi Başkan Yardımcısı
#Klimov
#Brezilya
#BRICS
#Uluslararası ilişkiler
#partiler arası işbirliği
#forum
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/andrej-klimov-vstretilsya-s-sekretaryom-po-mezhdunarodnym-voprosam-brazilskoj-partii-trudyashihsya-romenio-perejra

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Arabic Arabic Azerbaijani Azerbaijani Bulgarian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Kazakh Kazakh Kyrgyz Kyrgyz Portuguese Portuguese Russian Russian Tajik Tajik Turkish Turkish Uzbek Uzbek