SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

AZİZ AKKUŞ `TAN KADİR GECESİ MESAJI

AZİZ AKKUŞ `TAN KADİR GECESİ MESAJI
Bu haber 05 Nisan 2024 - 2:56 'de eklendi.

AZİZ AKKUŞ `TAN KADİR GECESİ MESAJI

Akkuş Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Diyarbakırlı Genç Girişimci İş Adamı Aziz Akkuş, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Akkuş Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Akkuş, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Mübarek Ramazan-ı Şerif ile birlikte üç ayların sonuna yaklaşmış bulunuyoruz. Ramazan ayı içerisinde yer alan, mükâfatların sınırsız olarak verildiği, kalplerimizin, duygu ve davranışlarımızın her türlü kötülükten arındığı, aramızdaki sevginin artması için yeni adımlar atma imkânı bulduğumuz mübarek Kadir Gecesi’ni idrak etmenin huzurunu ve maneviyatını yaşıyoruz.

Yüce Kitabımız Kur’an-Kerim’in bu gecede indirilmeye başlanmış olması, Kadir Gecesi’nin diğer bütün zaman dilimlerinden üstün kılan özelliğidir. Yüce kitabımız bize manevi derinliğinde, arınma ve bağışlanma fırsatı sunan bu mübarek gün ve gecenin bin aydan daha hayırlı olduğunu bildirir.

Tuttuğumuz oruçlarla, yapılan ibadet ve yardımlarla manevi doyuma ulaşarak geçirdiğimiz Ramazan ayı, kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi olan Kadir Gecesi’nin faziletiyle zirveye ulaşmaktadır.

Mübarek Kadir gecesinin, millet olarak aramızdaki sevgiyi, hoşgörüyü, yardımlaşmayı artırmasına, paylaşmayı ve özveriyi pekiştirmesine vesile olmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Diyarbakırlı hemşerilerim olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu gecenin ülkemize, tüm İslam âlemine ve bütün insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

AZİZ AKKUŞ-DİYARBAKIR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA