SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin İki yaşında

AZİZ AKKUŞ `TAN REGAİB KANDİLİ MESAJI

AZİZ AKKUŞ `TAN REGAİB KANDİLİ MESAJI
Bu haber 24 Ocak 2023 - 11:55 'de eklendi.

Diyarbakırlı Genç Girişimci İş Adamı Aziz Akkuş, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Aziz Akkuş, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol, “Üç Aylar”ınbaşlangıcını müjdeleyen, Allah’ın rahmetinin üzerimize manevi bir sağanak gibi yağdığı, lütuf ve kereminin bizleri kuşattığı bir Regaip Kandiline daha kavuşmanın huzuru içerisindeyiz.

Regaip gecesi; “lütuf ve ihsanla dolu, kıymetli ve değeri büyük, çok iyi değerlendirilmesi gereken gecedir.”Müslümanların en büyük arzusu Allah’ın rızasını kazanmak ve Allah’ın rahmetine ulaşmaktır. Bizler de bu gecede; ülkemizin bekası için canlarını ortaya koyan aziz şehitlerimize dua edecek,kalbimizdeki merhamet ve şefkat duygularının farkına vararak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yardımına koşacak, ülkemizin ve milletimizin birliğini ve dirliğini Yüce Allah’tan niyaz edecek, kalplerimizi iman, ilim, hikmet ve hakikat ile aydınlatabilmek için güzel bir fırsata dönüştüreceğiz.

Bu mübarek gecenin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket, sağlık ve huzur getirmesini yüce Allah’tan diliyor, Diyarbakırlı hemşehrilerimin Regaip Kandili’ni ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı can-ı gönülden diliyorum.

AZİZ AKKUŞ-DİYARBAKIR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish