SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

BAŞKAN NESLİHAN YÜRÜKSOY’ DAN 14 – 20 NİSAN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI

BAŞKAN NESLİHAN YÜRÜKSOY’ DAN 14 – 20 NİSAN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI
Bu haber 14 Nisan 2022 - 17:05 'de eklendi.

 

Turan Teşkilatı Genel Başkanı ve 26 Safires Group Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Yürüksoy, 14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Yürüksoy, Vatanımızı, istiklalimizi ve bayrağımızı sarsılmaz imanlı, cesaret timsali şehitlerimize borcu olduğunu söyleyen Yürüksoy mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Bu vatan için kanını ve canını hiç düşünmeden veren şehitlerimize borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz. Kendilerini hiç düşünmeden bizler için feda eden, kurtuluş mücadelemizden bugüne bağımsızlığı, hürriyeti, vatan toprağı ve bayrağı için şehit olmayı göze alan bir millet olarak şehitlerimize olan saygımız sonsuzdur.

Bu vatanı bizlere emanet olarak bırakan aziz şehitlerimize en büyük vefanın gelecek nesillere büyük ve güçlü bir Türkiye bırakarak yerine getirilebileceğini düşünüyorum. İçinde bulunduğumuz zor ve çetin yolda bile Cumhuriyetin kazanımlarını koruyarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde yitirmediğimiz değerlerimizi ilelebet koruyacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, aziz şehitlerimizi Şehitler Haftası’nda bir kez daha saygıyla ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.” dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA