SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

BAŞKAN ÖZYAVUZ HARRANLI HEMŞEHRİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN ÖZYAVUZ HARRANLI HEMŞEHRİLERİYLE BAYRAMLAŞTI
Bu haber 11 Nisan 2024 - 15:10 'de eklendi.

BAŞKAN ÖZYAVUZ HARRANLI HEMŞEHRİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

 

 

 

 

MHP Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Ramazan Bayramının birinci ve ikinci gününde Millet Odasında düzenlediği geleneksel bayramlaşma programında, büyük bir kalabalık oluşturan vatandaşlarla bir araya gelerek, bayramlarını tebrik etti.

 

 

 

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz ile birlikte yıllardan beri sürdürdükleri geleneksel bayramlaşma programını bu bayramda da sürdürerek, büyük bir kalabalık oluşturan hemşehrileriyle bayramlaştı.

 

 

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Öncelikle tüm Şanlıurfalı ve Harranlı vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bayram sevincini hep birlikte barış, kardeşlik ve samimiyet duyguları içerisinde yoğun bir şekilde yaşıyoruz. Büyük bir teveccüh gösteren kıymetli Harranlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Sevinçlerimizi, acılarımızı hep birlikte paylaşıyoruz. Büyük bir aile olmakta bunu gerektiriyor. Ben tekrardan Şanlıurfalı ve Harranlı hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Ramazan Bayramının tüm İslam coğrafyasına barış ve sükûnet getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Açıklamasında bulundu.

Harran Belediye Başkanlığı
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürliüğü
11.04.2024

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA