SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin İki yaşında

BİRECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI SADETTİN BİLGİN `DEN REGAİB KANDİLİ MESAJI

BİRECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI SADETTİN BİLGİN `DEN REGAİB KANDİLİ MESAJI
Bu haber 25 Ocak 2023 - 2:19 'de eklendi.

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Bilgin, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Bilgin, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Rahmet ve merhamet kapılarının sonsuz açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu, sevgi ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yüksek seviyeye ulaştığı bir zaman dilimi olan mübarek ‘Üç Aylar’a bir kez daha ulaşmanın gönül huzurunu yaşıyoruz.

Yaradan’a daha derin bir şükür imkanı bulacağımız bu özel günlerde Cenabı Hakk’a yürekten yönelmeli, dua ve niyazlarımızı artırmalı, manevi havayı fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları kaldırmalı, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Başta Birecikli ve Halfetili hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin Üç Aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish