SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

“Birleşik Rusya” sambo’yu Dünya Dostluk Oyunları disiplinleri listesine dahil etmeyi önerdi

“Birleşik Rusya” sambo’yu Dünya Dostluk Oyunları disiplinleri listesine dahil etmeyi önerdi
Bu haber 19 Kasım 2023 - 17:07 'de eklendi.

 

“Birleşik Rusya” sambo’yu Dünya Dostluk Oyunları disiplinleri listesine dahil etmeyi önerdi

2023

2024’te Rusya’da düzenlenecek
Moskova’daki II Tüm Rusya Forumu “Sambo Zamanı” nda Tüm Rusya Sambo Federasyonu Başkanı Sergei Eliseev , ” Za Sambo ” parti projesinin koordinatörü, yerli sporun giderek daha popüler ve ünlü hale geldiğini vurguladı .

“Çocuklar için ilginç, yetişkinler için ise anlaşılır. Bu yıl ilk kez Krasnodar, Ufa ve Kazan’da bir dizi Sambo Grand Prix yarışması düzenlendi. Final Verkhnyaya Pyshma şehrinde gerçekleşecek. Sambo aynı zamanda Dünya Oyunları, BDT Oyunları, İşitme Engelliler Olimpiyatları gibi önemli uluslararası etkinliklerde de temsil ediliyor” dedi.

Birleşik Rusya’nın Temmuz 2022’de ” Za Sambo ” parti projesini başlattığını hatırlatalım . Koordinatörü Tüm Rusya Sambo Federasyonu Başkanı Sergei Eliseev’di. Kamu konseyinin başkanı, Birleşik Rusya Genel Konseyi Sekreteri Andrei Turchak’tır .

Projenin amacı, samboyu yerli bir spor ve Rus kültürünün önemli bir bileşeni olarak geliştirmek, yaygınlaştırmak ve tanıtmak, ayrıca kırsal alanlarda sambo bölümlerinin çalışmalarını organize etmek, sambo salonlarının inşasını ve yeniden inşasını teşvik etmektir.

#Eliseev
#partiprojeleri
#zasambo
#spor gelişimi
#bölgeler
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-predlozhila-vklyuchit-sambo-v-perechen-disciplin-vsemirnyh-igr-druzhby

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Arabic Arabic Azerbaijani Azerbaijani Bulgarian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Kazakh Kazakh Kyrgyz Kyrgyz Portuguese Portuguese Russian Russian Tajik Tajik Turkish Turkish Uzbek Uzbek