SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

Birleşik Rusya, Vyacheslav Fedorishchev’i Samara bölgesi valisi seçimine aday gösterdi

Birleşik Rusya, Vyacheslav Fedorishchev’i Samara bölgesi valisi seçimine aday gösterdi
Bu haber 29 Haziran 2024 - 11:06 'de eklendi.

Birleşik Rusya, Vyacheslav Fedorishchev’i Samara bölgesi valisi seçimine aday gösterdi

2024

Vali vekili bölgesel parti konferansında desteklendi
Parti konferansında Birleşik Rusya Merkez Yürütme Komitesi başkanı Alexander Sidyakin, Vyacheslav Fedorishchev’in yönetim deneyiminin en iddialı görevleri yerine getirmek için yeterli olduğunu belirtti.

“Tüm parti kaynağımız, birincil ve yerel şubelerimiz, halk destek merkezimiz ve yardımcı teşkilatımız onu destekliyor ve bölge başkanı olarak seçilmesi için çalışacak” dedi.

Buna karşılık Vyacheslav Fedorishchev, Samara bölgesinin büyük bir geçmişe ve büyük bir geleceğe sahip güçlü bir bölge olduğunu vurguladı.

“İhtiyaç olduğu sürece ve bölge sakinleri izin verdiği sürece Samara bölgesine hizmet edeceğim. Başkanımızın bizim için belirlediği rotayı takip etmek. Önümüzde birçok zorluk var. Bunları hep birlikte çözeceğiz” dedi.

Ayrıca Alexander Sidyakin, Vyacheslav Fedorishchev’e Birleşik Rusya parti kartını takdim etti.

Daha önce, Yüksek Nitelikler Komisyonu Vali Vekili , parti Başkanı Dmitry Medvedev ile Birleşik Rusya’nın bölgesel şubelerinin sekreterlik pozisyonları için adaylar arasında yapılan toplantıya katıldı .

Eylül ayındaki Birleşik Oylama Günü’nde, Rusya Federasyonu’nun 42 kurucu biriminde 70 seçim kampanyası düzenlenecek. Seçim sonuçlarına göre yerel özyönetim organları da dahil olmak üzere 25 binden fazla görev yeri doldurulacak. Bölgelerde bölgesel ve yerel düzeyde milletvekilleri için oy kullanacaklar – Rusya Federasyonu’nun kurucu kuruluşlarının 13 yasama meclisinde, bölgesel başkentlerin 21 şehir dumasında ve yerel yönetimler için 10 toplu seçim kampanyasında seçimler yapılacak tutulacak. Ayrıca Anadyr ve Abakan şehirlerinin belediye başkanları ile 21 bölge başkanının doğrudan seçimleri yapılacak ve Devlet Duması milletvekillerinin ara seçimleri yapılacak.

Hoparlör
Sidyakin Alexander Gennadievich
Sidyakin Alexander Gennadievich
BİRLEŞİK RUSYA Partisi Merkezi Yürütme Komitesi Başkanı, Parti Genel Konseyi Sekreter Yardımcısı, Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duması Yardımcısı
#Samara Bölgesi
#Sıdyakın
#Fedorishchev
#seçimler
#adaylık
#parti kartı
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-vydvinula-vyacheslava-fedorisheva-kandidatom-na-vyborah-gubernatora-samarskoj-oblasti

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA