SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

Birleşik Rusya’nın yardımıyla Ulyanovsk’ta bir istihdam fuarı düzenlendi

Birleşik Rusya’nın yardımıyla Ulyanovsk’ta bir istihdam fuarı düzenlendi
Bu haber 01 Temmuz 2024 - 0:32 'de eklendi.

Birleşik Rusya’nın yardımıyla Ulyanovsk’ta bir istihdam fuarı düzenlendi
2024

“Birleşik Rusya ile Kariyerim” parti projesi kapsamında düzenlendi
Tüm Rusya İstihdam Fuarı “Rus Çalışması” federal aşamasında. Fırsatlar Zamanı” etkinliğinde 160’tan fazla işveren açık pozisyonlarını bölge sakinlerine sundu. Toplamda 9 binden fazla boş pozisyon sunuldu.

Ayrıca herkes, mesleki eğitim ve ek mesleki eğitim alma olanağı da dahil olmak üzere, istihdam hizmetinin yardımıyla sağlanan hükümet hizmetleri ve destek önlemleri hakkında tavsiye alabildi. Ayrı olarak, gençlere yönelik istihdam ve kariyer rehberliğini hedefleyen platformlar da vardı.

“Bu etkinlik bölge sakinlerine becerilerine ve deneyimlerine uygun bir iş bulmanın yanı sıra potansiyel işverenlerle tanışma fırsatı veriyor. Doğrudan iletişim sayesinde kişisel iletişim kurmak ve birbirlerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak mümkündür. Ayrıca istihdam fuarı yeni açık pozisyonlar, aday gereklilikleri ve kariyer fırsatları hakkında bilgi edinmenize olanak tanır. Böyle bir etkinliğin düzenlenmesi bölge ekonomisinin gelişmesine, nitelikli uzmanların çekilmesine ve yeni istihdam yaratılmasına katkıda bulunuyor,” diye paylaştı “Birleşik Rusya ile Kariyerim” parti projesinin bölge koordinatörü Svetlana Dubova .

“Birleşik Rusya ile Kariyerim” projesinin partinin halk programının emeğe adanmış geniş bir alanının parçası olduğunu hatırlatalım. Amacı, herkesin bilgi, yetenek ve becerilerini en iyi şekilde gerçekleştirebileceği koşulları yaratmaktır.

#BirleşikRusya ileKariyerim
#partiprojeleri
#Ulyanovsk bölgesi
#bölgeler
#iş fuarı
#iş
#Meşgul
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-ulyanovske-pri-sodejstvii-edinoj-rossii-proshla-yarmarka-trudoustrojstva

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA