SON DAKİKA

Bir Magazin

ERKEKLER VE KADINLAR TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

ERKEKLER VE KADINLAR TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI SONA ERDİ
Bu haber 18 Temmuz 2021 - 20:23 'de eklendi.

 

ERKAN DURAK ÜST MİNİK ERKEKLER VE KADINLAR TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

Türkiye Boks Federasyonumuzun 2021 yılı faaliyet programında yer alan, 11-17 Temmuz tarihleri arasında Sakarya Atatürk Spor Salonunda düzenlenen Üst Minik Erkek ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası bugün oynanan final müsabakaları ile sona erdi. Erkeklerde 53 ilden 407 sporcu, kadınlarda 34 ilden 121 sporcunun katıldığı şampiyona, Türk Boksuna büyük emekler veren, Nisan ayında kaybettiğimiz Erkan Durak’ın adına düzenlendi. Final müsabakaları sonunda Erkeklerde 16, kadınlarda 13 sıklette madalya dağıtıldı.

Erkekler 40 kiloda Bilal Güçlü (Bayburt), 42 kiloda Furkan Avar (Van), 44 kiloda Muhammed Can Özkısa (Erzurum), 46 kiloda Abdülkadir Coşkun (Muş), 48 kiloda Ömer Amiri (Erzurum), 50 kiloda Enes Uysal (Sakarya), 52 kiloda Hasan İbrahim Çolak (Trabzon), 54 kiloda Toprak Salman (Bayburt), 57 kiloda Batuhan Nazmi Özbay (Kocaeli), 60 kiloda Hüseyin Babat (Mersin), 63 kiloda M. Ömer Serin (Sakarya), 66 kiloda Hamza Yağız Dulgel (Trabzon), 70 kiloda Davut Saydam (Erzurum), 75 kiloda Polat Bekar (Trabzon), 80 kiloda Deniz Kekilli (İstanbul) ve 90 kiloda Enes Köroğlu (Kocaeli) sıkletlerinde Türkiye Şampiyonu oldu.

Kadınlar 36 kiloda Nuran Yavuz (Kırşehir), 38 kiloda Rabiya Eylül Duman (Antalya), 40 kiloda Nisanur Öztürk (İstanbul), 42 kiloda Nisanur Kökduman (Samsun), 44 kiloda Rabia Yenigün (Trabzon), 46 kiloda Emel Okay (Mersin), 48 kiloda Edanur İlhan (Kırıkkale), 51 kiloda Ruken Levent (İstanbul), 54 kiloda Beyzanur Ayar (Sakarya), 57 kiloda Medine Sıla Özkan (Uşak), 60 kiloda Yağmur Teke (İstanbul), 64 kiloda Sude Naz Dokgöz (Ordu) ve 70 kiloda Yonca Gül Yılmaz (Kırşehir) sıkletlerinde Türkiye Şampiyonu oldu.

Kaan Eraldemir -ANKARA

ERKAN DURAK ÜST MINIK TURKIYE FERDI BOKS SAMPIYONASI ( ERKEK )
Medallists by Weight Category
www.swisstiming.com
Data Service SWISS TIMING
BX0_C93 2.0 Report Created CMT 17 TEM 2021 15:02 0010-036c-AIBA.ORG-30-82601
After 16 of 16 Events
Weight Category Date Medal Name Team Code
(40kg) CMT 17 TEM GOLD BILAL GUCLU BYB
SILVER MUHITTIN KAAN KURT TRB
BRONZE OMER SAHIN SMS
BRONZE POLAT DEMIRCI ARD
(42kg) CMT 17 TEM GOLD FURKAN AVAR VAN
SILVER YUSUF NURULLAH ATAC MUS
BRONZE YAGIZ EMIR OZDEMIR ANK
BRONZE AYBARS TAHA SALI TRB
(44kg) CMT 17 TEM GOLD MUHAMMED CAN OZKISA ERZ
SILVER RAMAZAN ALPTEKIN IZM
BRONZE ABDULKADIR GOYNUK KRKK
BRONZE CAN ASGA KTH
(46kg) CMT 17 TEM GOLD ABDULKADIR COSKUN MUS
SILVER MUHAMMED REFIK TUNCER SKR
BRONZE MUBEYYIN PARLAK SMS
BRONZE MIRAC BAS SMS
(48kg) CMT 17 TEM GOLD OMER AMIRI ERZ
SILVER UGUR TASPINAR KOC
BRONZE EMIRHAN YILMAZ TRB
BRONZE EFEHAN TORUN IST
(50kg) CMT 17 TEM GOLD ENES UYSAL SKR
SILVER BARAN DINC ANT
BRONZE MURAT GOCER SKR
BRONZE KAAN EFE DONMEZ CNK
(52kg) CMT 17 TEM GOLD HASAN IBRAHIM COLAK TRB
SILVER ABDULKADIR OZSOY ERZ
BRONZE AHMET ALTUN IST
BRONZE GOKMEN YIGITER TRB
(54kg) CMT 17 TEM GOLD TOPRAK SALMAN BYB
SILVER BARAN CEM BAKI MER
BRONZE YAKUP EFE INAN SMS
BRONZE MASALLAH COSAR MUS
(57kg) CMT 17 TEM GOLD BATUHAN NAZMI OZBAY KOC
SILVER EREN CAN AKSOY BLC
BRONZE MUHAMMET ALI ALPEREN GEMICI TRB
BRONZE CAHIT EMIN AKGUZ ERZ
(60kg) CMT 17 TEM GOLD HUSEYIN BABAT MER
SILVER MUSTAFA OMER SAHIN TRB
BRONZE ALI EMIR EKMEKCI SMS
BRONZE EFE BURUK MSN
(63kg) CMT 17 TEM GOLD M.OMER SERIN SKR
SILVER ENES KUBAT MUG
BRONZE SALIH BABAHANOGLU MUS
BRONZE MARUF RECBER BRS
(66kg) CMT 17 TEM GOLD HAMZA YAGIZ DULGEL TRB
SILVER OMER FARUK ELMAS SMS
BRONZE MUHAMMED SIRAC KURAN YLV
BRONZE KEREM PARLAK ART
(70kg) CMT 17 TEM GOLD DAVUT SAYDAM ERZ
SILVER AHMET BILAL KILIC YLV
BRONZE YUSUF ERCIN TRB
BRONZE AHMET YAGCI IZM
Page 1 / 2As of CMT 17 TEM 2021
ERKAN DURAK ÜST MINIK TURKIYE FERDI BOKS SAMPIYONASI ( ERKEK )
Medallists by Weight Category
www.swisstiming.com
Data Service SWISS TIMING
BX0_C93 2.0 Report Created CMT 17 TEM 2021 15:02 0010-036c-AIBA.ORG-30-82601
Weight Category Date Medal Name Team Code
(75kg) CMT 17 TEM GOLD POLAT BEKAR TRB
SILVER MUHAMMED SAFAK SEYIS TRB
BRONZE EMIR CIHAN KAYA KTH
BRONZE KEREM KOKSAL SKR
(80kg) CMT 17 TEM GOLD DENIZ KEKILLI IST
SILVER RIDVAN HUSEYIN IHTIYAR SKR
BRONZE EMRE CEBE ERZ
BRONZE BEDIRHAN HACIOGLU BRS
(90kg) CMT 17 TEM GOLD ENES KOROGLU KOC
SILVER ISMAIL YASAR IGD
BRONZE DURMUS ADA UNAL ANT
BRONZE RECEP ATAKANGIL ESK

ERKAN DURAK UST MINIK TURKIYE FERDI BOKS SAMPIYONASI(KADIN)
Medallists by Weight Category
www.swisstiming.com
Data Service SWISS TIMING
BX0_C93 2.0 Report Created CMT 17 TEM 2021 14:05 0010-036c-AIBA.ORG-30-82601
After 13 of 13 Events
Weight Category Date Medal Name Team Code
(36kg) CMT 17 TEM GOLD NURAN YAVUZ KIR
SILVER EYLEM ECE UNLU MNS
(38kg) CMT 17 TEM GOLD RABIYA EYLUL DUMAN ANT
SILVER BELINAY ULUCAY KRB
BRONZE ILAYDA KAYA MNS
BRONZE MELISA AY KIR
(40kg) CMT 17 TEM GOLD NISANUR OZTURK IST
SILVER IKRASU TOPUZ SMS
BRONZE SELIN MERVE KARAKOC MLT
(42kg) CMT 17 TEM GOLD NISANUR KOKDUMAN SMS
SILVER SEZEN SUDE KARABOGAN MRD
BRONZE HILAL CAYNAK DYB
BRONZE ZEYNEP YAVUZ BRS
(44kg) CMT 17 TEM GOLD RABIA YENIGUN TRB
SILVER ZEYNEP CAM SMS
BRONZE AZRA OCAK ORD
BRONZE RUVEYDA GULER ANK
(46kg) CMT 17 TEM GOLD EMEL OKAY MER
SILVER GAMZE TELLI SKR
BRONZE ILAYDA COBAN IST
BRONZE KUBRA HASANOGLU CNK
(48kg) CMT 17 TEM GOLD EDANUR ILHAN KRKK
SILVER SEYMA BEYAZPOLAT VAN
BRONZE ELANUR KUCUKBAKI TRB
BRONZE GIZEM NUR TATLI HKR
(51kg) CMT 17 TEM GOLD RUKEN LEVENT IST
SILVER BUSE NUR YAZAN MER
BRONZE ELANUR KAYAN MER
BRONZE AZRA KURU SMS
(54kg) CMT 17 TEM GOLD BEYZANUR AYAR SKR
SILVER SURANUR TEZCAN ORD
BRONZE ZEYNEP ELIF AKKAYA ORD
BRONZE AYSE DEFNE KAYMAK IZM
(57kg) CMT 17 TEM GOLD MEDINE SILA OZKAN USK
SILVER SECIL OZTURK ORD
BRONZE IREM IDIL SATILMIS ANT
BRONZE IREM SATIR TRB
(60kg) CMT 17 TEM GOLD YAGMUR TEKE IST
SILVER ZEYNEP HAVVA CENGIZ SMS
BRONZE SIFA NUR ARSLAN SMS
BRONZE SABAHAT BEYAZIT SKR
(64kg) CMT 17 TEM GOLD SUDE NAZ DOKGOZ ORD
SILVER SUDE NUR ASLAN KIR
BRONZE SEMSE MELEK KIRBELI HTY
BRONZE NISA NUR ARIKAN ADN
(70kg) CMT 17 TEM GOLD YONCA GUL YILMAZ KIR
SILVER MELISA EROGLU ANK
BRONZE EBRAR KAYA ORD
BRONZE YAGMUR BOGUCU CNK
NOTES
Sorting order for ranked 3rd: from semifinals, first, loser against the gold medallist, second, loser against the silver medallist.
Page 1

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish