SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin İki yaşında

EYYÜBİYE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KUŞ: İKİ VEYA ÜÇ FABRİKA BİNASI DAHA PLANLIYORUZ

EYYÜBİYE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KUŞ:  İKİ VEYA ÜÇ FABRİKA BİNASI DAHA PLANLIYORUZ
Bu haber 23 Eylül 2022 - 4:27 'de eklendi.

 

 

 

 

EYYÜBİYE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KUŞ:

İKİ VEYA ÜÇ FABRİKA BİNASI DAHA PLANLIYORUZ

 

Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip yerleşim birimi olan Şanlıurfa merkez Eyyübiye ilçesinde, insanların hayatına dokunan ve sosyo-ekonomik yapıyı değiştiren projeler gerçekleştiren Şanlıurfa  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yüzlerce kişiye istihdam olanağı sağlayacak fabrika binası inşaatında incelemelerde bulundu. Başkan Kuş, önümüzdeki süreçte iki veya üç fabrika binasının daha temelini atmayı planladıklarının müjdesini verdi.

Başkan Yardımcısı Mehmet Elgün ve Meclis Üyesi Necmettin Sağlam ve belediye birim amirleriyle inşaat çalışmaları devam eden fabrika binası inşaatını ziyaret eden Başkan Mehmet Kuş, tesisin inşaat çalışmalarının yüzde 95’inin tamamlandığını söyledi.

Yaklaşık bir yıl önce temeli atılan fabrika binasının yakın zamanda müteşebbis firmaya teslim edileceğini belirten Başkan Kuş, fabrikayı kurmalarındaki esas amacın istihdam sağlamak olduğunu anımsattı.

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi olarak birçok projeyi hayata geçirdiklerini ve buna devam edeceklerini kaydeden Başkan Kuş, fabrika binası inşaatının istihdama yönelik olduğu için yapmış oldukları en güzel ve anlamlı projelerden biri olduğunu, bunun manevi olarak büyük anlam taşıdığını ifade etti.

Eyyübiye’de en önemli sorunların başında istihdamın geldiğini dile getiren Başkan Kuş, “Önümüzdeki süreçte iki, belki de üç fabrika binasının daha temelini atmayı planlıyoruz. Fabrika binamız şimdiden Eyyübiye’mize, Şanlıurfa’mıza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

 

 

 


YOUTUBE VİDEO LİNK: https://youtu.be/LIPZsZuK6gI
VİDEO İNDİRME LİNKİ : https://we.tl/t-FhrffygKE8

 

EYYÜBİYE BELEDİYESİ
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
T: 0414 315 14 15

www.eyyubiye.bel.tr

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish