SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

HALİLİYE’DE YENİ DÖNEMİN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

HALİLİYE’DE YENİ DÖNEMİN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
Bu haber 16 Nisan 2024 - 21:31 'de eklendi.

TARİH 15.04.2024
İLETİ NO 146
KONU HALİLİYE’DE YENİ DÖNEMİN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Bir 3 kişi, haber odası ve yazı görseli olabilir

HALİLİYE’DE YENİ DÖNEMİN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Bir 6 kişi, haber odası ve şunu diyen bir yazı 'HALQİYEBELEDİYESİ HALLİYE BELEDİYESİ EGEMENLİK EGEMENLİKANITSIZŞARTSIZ.IİLETİNDİR AYITSIZŞARTSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR KAYITSIZ tatate - BEL RECOMESI EDİYESİ EDİY EDİYESI 9ΘH_ www.halye.box.r14442263 www.ha halliya.b www.haillya.bal.tr| 4442263 63 f00 0@HaLlyebld alliyebld Habliye_ un bld Sanlurfanın Haliliye m hmet CANPOLAT AT HALİLİYE HALILYEBELEDİYEBASKANI BELEDİYEBAŞKAN BELEDİYE BAŞKANI' görseli olabilir

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın başkanlığında Haliliye Belediye Meclisinin yeni dönemdeki ilk toplantısı gerçekleştirildi. Başkan Canpolat ve meclis üyelerinin yer aldığı toplantıda başkanvekilleri, katip, encümen ve komisyon üyeleri belirlendi.

Haliliye Belediye Meclis Toplantısı 2024 yılı Nisan Ayı ilk oturumu düzenlendi.

Bir 4 kişi ve yazı görseli olabilir

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde yeniden başkanlığına seçilmesiyle birlikte ilk Meclis Toplantısı gerçekleşti. Başkan Mehmet Canpolat’ın başkanlığındaki oturum, Meclis Toplantı Salonunda yapıldı. Başkan Mehmet Canpolat ve Haliliye Belediye Meclis Üyelerinin yer aldığı toplantı; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Açılış ve yoklamanın ardından başkanvekilliği, katip üyeliği, encümen ve komisyon üyeliğine seçilecek isimler için kapalı oylama, açık tasnif yapıldı.

Bir 5 kişi, kürsü ve yazı görseli olabilir

Yapılan oylama sonucu; Meclis 1. Başkanvekilliğine Mehmet Emin Ataş (AK Parti), Meclis 2. Başkanvekilliğine ise Paşa Karakuş (AK Parti) seçildi.

Bir 14 kişi, kürsü ve yazı görseli olabilir

Meclis Asil Katip Üyeleri Fuat Şenbayram (AK Parti) ve Abdurrahman Tanrıverdi (AK Parti) oldu. İbrahim Halil Kaya (AK Parti), Halil Yetkin (AK Parti) ile Vedat Karaoğlu’da (AK Parti) Encümenliğe seçilen isimler oldu.

İmar ve Bayındırlık Komisyonuna Ahmet Akagündüz, Ahmet Demir, Ahmet Demirkan, Mehmet Tatlı ve Şahin Demirel; Plan ve Bütçe Komisyonuna ise Cuma Demir, İbrahim Felhan, Hamit Yıldız, Osman Karaağaç ve Ömer Faruk Aksoy seçildi.

Haliliye için birlik ve beraberlik içerisinde hizmet edeceklerini ifade eden Başkan Mehmet Canpolat, yeni dönemin ve alınan kararların hayırlı olmasını dileyerek, seçilen isimleri tebrik etti.

 

Değerli Basın Mensupları;

 

Ekte; ilgili bilgilendirme notu, fotoğraf ve görüntü yer almaktadır.

 

İnternet siteleri için link;

 

İyi Çalışmalar Dileriz;

Haliliye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

 

İletişim;

Telefon: 0414 313 3443-44 / 633

Facebook: www.fb.com/haliliyebld

Twitter: www.twitter.com/haliliye_bld

Instagram: www.instagram.com/haliliyebld

E-mail: [email protected][email protected]

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA