SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

HARRAN’DA AKINCI VE SOYLU BAĞLANTI YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

HARRAN’DA AKINCI VE SOYLU BAĞLANTI YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
Bu haber 24 Nisan 2024 - 15:24 'de eklendi.

HARRAN’DA AKINCI VE SOYLU BAĞLANTI YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Harran Belediyesinin üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla Akıncı ve Soylu mahalleleri arasındaki bağlantı yolunda sürdürdüğü asfalt çalışmaları tamamlandı.
Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un direktifleri doğrultusunda ilçe genelinde devam eden hizmetler her geçen gün geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

 

 

 

 

Harran Belediyesi’nin öz kaynaklarıyla eş zamanlı olarak birçok noktada sürdürdüğü çalışmaların son durağı olan Akıncı ve Soylu mahallelerini birbirine bağlayan bağlantı yolunda asfalt serim çalışmaları tamamlandı.

 

 

 

Üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla, Harran’ımızın her tarafına hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Hizmetimizin ikinci döneminde de yol Medeniyettir şiarindan ödünç vermeyerek, Akıncı ve Soylu Mahallelerimiz arasındaki bağlantı yolunda ekiplerimiz, asfatl serim çalışmalarını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sundu. Her alanda ihtiyaçlar doğrultusunda, belirlediğimiz tüm bölgelerde hizmetlerimizi götürmeye, devam edeceğiz.

 

GÖRÜNTÜ LİNKLERİ:

Televizyonlar için: https://we.tl/t-COyR1OqYhw

İnternet siteleri için: https://youtu.be/o41aWJOLEYo

Harran Belediye Başkanlığı
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
24..04.2024

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA