SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

KW ORSA PROFESYONEL GAYRİMENKUL İZMİR URLA VE GAZİANTEP`DEN MEHMET TAŞ `DAN 23 NİSAN MESAJI

KW ORSA PROFESYONEL GAYRİMENKUL İZMİR URLA VE GAZİANTEP`DEN MEHMET TAŞ `DAN 23 NİSAN MESAJI
Bu haber 20 Nisan 2024 - 14:25 'de eklendi.

KW ORSA PROFESYONEL GAYRİMENKUL İZMİR URLA VE GAZİANTEP`DEN MEHMET TAŞ `DAN 23 NİSAN MESAJI
KW Orsa Gayrimenkul İzmir Urla ` dan Mehmet Taş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Mehmet Taş, mesajında şu ifadelere yer verdi;
23 Nisan 1920, Türk Milleti’nin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı, hür ve bağımsız olarak yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temellerinin atıldığı önemli bir gündür. Aynı zamanda Kurtuluş Savaşımızı zafere götüren yolun başlangıcı ve Cumhuriyetin müjdesi olmuştur.
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, millet egemenliğine dayanan bir demokrasi anlayışının temelini atarken, millî değerlerimizin mirasçısı ve geleceğimizin teminatı olan çocuklara verdiği önemin, duyduğu güvenin bir ifadesi olarak Milli iradenin hâkim kılındığı bugünü çocuklarımıza bayram olarak armağan etmiştir. Dünya barışının, çocuklar arasındaki karşılıklı sevgi ve dostluk sayesinde yükselebileceğini öngörmüştür. Bütün dünya çocuklarının kaynaştığı, kardeşlik ve sevginin doyasıya yaşandığı 23 Nisan’da, çocuklarımızın sevincini, coşkusunu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.
Aziz Milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ sözünden yola çıkarak başlattığı büyük mücadelesinde, kendi kaderini kendi eline alarak var olma mücadelesini, egemenlik hakkını kullanarak kazanmıştır. Bütün dünyaya kendi kendini yönetebilen büyük bir millet olduğunu göstermiştir.
Sevgili Çocuklar, milli ve manevi değerlerimizi geleceğe taşıyacak olan sizlerin, milli ve manevi değerlerimizi benimseyen, teknoloji ve bilimsel gelişmelere uyumlu gelişmiş bireyler olarak yetişmeniz için devletimiz bütün imkânlarıyla yanınızda olmaya devam edecektir.
Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 104. yıldönümünde, ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman üyelerini, bize bu vatanı armağan eden aziz şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, milletimizin ve çocuklarımızın bayramını kutluyorum.
ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA