SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

MEHMET NURİ SAMANCI `DAN KADİR GECESİ MESAJI

MEHMET NURİ SAMANCI `DAN KADİR GECESİ MESAJI
Bu haber 04 Nisan 2024 - 23:34 'de eklendi.

MEHMET NURİ SAMANCI `DAN KADİR GECESİ MESAJI

Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı, mesajında şu ifadelere yer verdi;
Değerli Ağrılı Hemşerilerim ;

Hayatımıza sayısız güzellikler katan rahmet, bereket ve arınma mevsimi Ramazan ayının son günlerini yaşarken bir Kadir Gecesi’ne daha kavuşmanın sevinci içerisindeyiz.

Allah’ın rahmetinin yeryüzünü kuşattığı bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek gecede, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkan ve fırsat sunulmaktadır.

Özellikle bu gece yapacağımız içten ve samimi dualarımıza bütün insanlığı dahil ederek kin, haset, nefret, korku ve ümitsizliğin olmadığı; güven, sevgi, saygı, kardeşlik ve dayanışmanın hakim olduğu bir hayatın ve dünyanın ihya ve inşası için çalışma azmimizi yenileyelim.

Bu duygularla, siz değerli Ağrılı hemşerilerimin, milletimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız tüm ibadetlerimizin en güzel şekilde kabul edilmesini, bu gecede yapılan duaların İslam aleminin birlik ve beraberliğine, insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

YUSUF SAMANCI –KENAN AYDEMİR, SERVET SAMANCI –AĞRI

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA