SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

ORHAN BEŞİKTEPE ‘DEN 23 NİSAN MESAJI

ORHAN BEŞİKTEPE ‘DEN 23 NİSAN MESAJI
Bu haber 21 Nisan 2024 - 2:03 'de eklendi.

ORHAN BEŞİKTEPE ‘DEN 23 NİSAN MESAJI

Türkiye`nin ekonomik sivil toplum kuruluşlarından biri olan Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu ( TÜSİKON ) Genel Başkanı Orhan Beşiktepe, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Beşiktepe, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Milli iradenin temsil makamı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920; bağımsızlığımızın dünyaya ilan edildiği tarihtir.

“Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” şiarıyla milli iradenin tecelligahı ve İstiklal Harbimizin karargâhı olan Türkiye Büyük Millet Meclisimiz bağımsızlığımızın sembolü olmuş, 23 Nisan günü Mustafa Kemal Atatürk tarafından geleceğimizin teminatı çocuklarımıza armağan edilmiştir.

Dünya’da çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, gelecekte bizlerin yerini alacak, kentleri, ülkeleri yönetecek, bilimin teknolojinin ışığında sevgi ve barış dolu yarınlar inşa edecek olan çocuklarımıza duyulan itimadın da bir nişanesidir.

Bu duygularla; sevginin, masumiyetin, umudun ve kardeşliğin temsilcileri olarak, dünyaya en anlamlı gözlerle bakan, geleceğe dair umutlar veren tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere çocuklarımıza miras bu kutsal toprakların bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA