SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin bir yaşında

SANATÇI AREL AREL`DEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

SANATÇI AREL AREL`DEN BABALAR GÜNÜ MESAJI
Bu haber 18 Haziran 2022 - 16:49 'de eklendi.

SANATÇI AREL AREL`DEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Sanatçı Arel Arel, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Sanatçı Arel Arel, mesajında şu ifadelere yer verdi;

İnsanoğluna lütfedilen en kıymetli nimetlerden biri ailedir. Aile güvendir, dayanaktır, sığınaktır. Aile insanı geleceğe hazırlayan en önemli kurumdur. İlk eğitimin alındığı, karakterin şekillendiği, sevginin, saygının ve dürüstlüğün öğrenildiği yerdir.

Toplumsal değerlerimizin en başında gelen aile mefhumu, annelerin merhamet ve feraseti, babaların da fedakârlık ve basireti ile varlığını devam ettirir. Sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen babalarımız, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır.

Bizleri hayata hazırlayan, destek olan, sevgisi ve güveni daima aranan babalarımız, vazgeçilmez değerlerimiz, hayat zenginliğimizdir. Babalık, yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren babalarımız sonsuz bir sevgi ve özveriyle bizlere geleceğimize uzanan yolda rehberlik eden öğreticilerimizdir.

Hayatımızın her anında varlıklarıyla bize güç veren, iyiliğin, fedakârlığın ve koşulsuz sevginin timsali olan babalarımızın Babalar Günü’nü yürekten kutluyor, vefat eden babalarımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet, hayatta olanlara ise gölgelerinin sevdiklerinin üzerinde daim olmasını temenni ediyorum.

ABDULLAH YİĞİT –ANKARA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish