SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

Sergey Perminov: Oylamanın ilk iki gününde oylama sürecini etkileyen tek bir şikayet bile alınmadı

Sergey Perminov: Oylamanın ilk iki gününde oylama sürecini etkileyen tek bir şikayet bile alınmadı
Bu haber 16 Eylül 2023 - 21:19 'de eklendi.

Sergey Perminov: Oylamanın ilk iki gününde oylama sürecini etkileyen tek bir şikayet bile alınmadı

2023

Partinin Genel Konseyi sekreter yardımcısı, Birleşik Rusya gözlemcilerinden gelen mesajların çoğunun sandıklardaki durumla ilgili olduğunu belirtti.
Gözlemcilerin Observer partisi uygulaması aracılığıyla toplamda iki binden fazla mesaj gönderdiğini kaydetti.

“Sinyallerin çoğu, sandıkların donanımı, çıkıştaki sandıkların çalışma saatleri ve genel olarak seçim komisyonlarının düzenli çalışmasıyla ilgili. Durum merkezlerindeki uzmanlar, sahadaki gözlemcilerle derhal temasa geçiyor, ortaya çıkan sorunlar hakkında tavsiyelerde bulunuyor ve alınan bilgileri kontrol ediyor. Şu anda ciddi bir ihlal yok” dedi Sergei Perminov .

Yasama meclisi seçimlerinde katılım açısından lider (yeni bölgeler hariç – editörün notu) Kuzbass’tır.

“Burada katılım tıpkı Yakutya’da olduğu gibi geleneksel olarak yüksektir. Burada sürpriz yok, bunlar istikrarlı seçim faaliyetinin olduğu bölgeler” dedi.

Yakutsk, Maikop ve Krasnoyarsk’taki Şehir Duması seçimlerine katılım yüksek oldu.

Sergei Perminov, “En rekabetçi kampanyalara katılımdan bahsedersek, o zaman Hakasya’da iyi bir katılım var – %27’den fazla, Ulyanovsk’ta – %20, Arkhangelsk bölgesinde – %13” diye bitirdi Sergei Perminov.

8-10 Eylül tarihleri ​​​​arasında Rusya’da Tek Oylama Günü gerçekleşiyor. 2023 seçimlerinde 34 binden fazla vekil değiştirilecek. Bölge sakinleri bölgesel ve yerel düzeylerde milletvekillerini seçerler – 20 yasama meclisi, kurucu birimlerin başkentlerinin 16 şehir duması ve yerel yönetimler. Üst düzey yetkililerin seçimleri 26 bölgede ve şehrin belediye başkanı Habarovsk’ta yapılıyor. Kırım’da, Lipetsk bölgesindeki 19 numaralı tek mandalı seçim bölgesinde – Karaçay-Çerkes Cumhuriyeti’nde 144 numaralı tek mandalı seçim bölgesinde – 16 numaralı tek mandalı seçim bölgesinde bir Devlet Duması milletvekili seçilir. Krasnoyarsk Bölgesi – 56 numaralı Divnogorsk tek yetkili seçim bölgesinde.

Hoparlör
Perminov Sergey Nikolayeviç
Perminov Sergey Nikolayeviç
Parti Genel Konseyi Sekreter Yardımcısı, Federasyon Konseyi Parlamento Faaliyetlerinin Kuralları ve Organizasyonu Komitesi Başkan Vekili
#Perminov
#bölgeler
#EDG2023
#seçim2023
#seçim kampanyası
#ihlaller
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/sergej-perminov-ni-odnoj-zhaloby-kotoraya-vliyaet-na-hod-golosovaniya-ne-postupalo-v-pervye-dva-dnya-golosovaniya

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA