SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

TURKKON GENEL BAŞKANI MURAT ÇOBANOĞLU`NDAN MERHUM MUHSİN YAZICIOĞLU’NA ANMA MESAJI

TURKKON GENEL BAŞKANI MURAT ÇOBANOĞLU`NDAN MERHUM MUHSİN YAZICIOĞLU’NA ANMA MESAJI
Bu haber 25 Mart 2024 - 11:25 'de eklendi.

TURKKON GENEL BAŞKANI MURAT ÇOBANOĞLU`NDAN MERHUM MUHSİN YAZICIOĞLU’NA ANMA MESAJI

Turan Devletleri Birleşik Konfederasyonu TURKKON Genel Başkanı Murat ÇOBANOĞLU, 2009 yılında helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 15. Ölüm yıl dönümü sebebiyle anma mesajı yayınladı.

TURKKON Genel Başkanı Murat ÇOBANOĞLU, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Türk Milleti İslam ile şereflendikten sonra tarihin her döneminde kanını canını feda ederek İslam sancağını daha ileriye taşımak için mücadele etmiştir.

Muhsin Yazıcıoğlu bu vatan için ömrünü vakfetmiş gecesi gündüzü şehit kanları ile sulanmış bu topraklarda ezan dinmesin, bayrak inmesin diye mücadele etmiştir. Emr olunduğu gibi dosdoğru yaşadı ve dik durdu.

Zulme zalime sessiz kalmamış her fırsatta her platformda en gür nida ile Hakkı söylemiş mazlumların ümidi olmuştur. Yeniden Cihana Türk – İslam mührünü vurmak için gece gündüz çalışmış ve canını ortaya koymuştur” ifadelerini kullandı.

MUHSİNLER BİTMEZ
Muhsinlerin bitmeyeceğine dikkat çeken TURKKON Genel Başkanı Murat ÇOBANOĞLU , “25 Mart 2009 günü şer odakları tarafından Muhsin Yazıcıoğlu’nu şehit edenler onunla birlikte Türk- İslam ülküsünü de bitirdiklerini sandılar. Ancak bütün dünya duysun ve bilsin ki bu topraklarda son nefer son nefes tükenene kadar Muhsinler bitmez. Türk gençliği olarak Muhsin Başkanımızın emaneti emanetimiz davası davamızdır.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA