SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci ‘den ŞUSKİ’ ye ziyaret

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci ‘den ŞUSKİ’ ye ziyaret
Bu haber 03 Temmuz 2020 - 21:11 'de eklendi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Bugün ŞUSKİ’ Viranşehir Koordinatörlüğü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Ragıp yıldırım ile birlikte , ŞUSKİ’yi ziyaret ederek, ŞUSKİ Viranşehir sorumlusu Emin Mızraklı ile görüştü. Başkan Ekinci, ŞUSKİ’nin Viranşehir’deki çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ardından ŞUSKİ’de çalışan işçilerle bir araya geldi. İşçilerle sohbet eden Başkan Ekinci, “Viranşehir hepimizin. Birlikte güzel çalışmalar yapacağız. Belediye ve ŞUSKİ olarak daha gayretli olup, halkımıza hizmet edeceğiz.

Daha gayretli olacağız.” dedi. Çalışmaların devam ettiğini ifade eden ŞUSKİ Viranşehir sorumlusu Emin Mızraklı:”Sayın Başkanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

Ziyaretleri bizi mutlu etti. Viranşehir’de çalışmalar devam ediyor. Çalışmalarımız belediyemiz ile ortak sürüyor. Yapılan çalışmalar belediyemizin bilgisi dahilinde yapılıyor. İlçemiz porno izle için çalışmaya devam edeceğiz. Dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA