SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci `den Gaziler Günü Mesajı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci `den Gaziler Günü Mesajı
Bu haber 19 Eylül 2022 - 9:42 'de eklendi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci `den Gaziler Günü Mesajı

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Bu toprakları emekleri, kanları ve canları ile vatan yapan kahraman gazilerimizi minnetle ve tabi ki aziz şehitlerimizi de rahmetle yâd ediyorum” dedi.

Bu güzel ve kutlu topraklara sahip çıkarak, vatanı bizlere emanet eden ecdadın izinden gittiklerini belirten Başkan Ekinci mesajında şunları paylaştı:“Bu güzel, kutlu toprakları vatan yapan, sonra sahip çıkan ve bizlere emanet eden kahraman ve fedakar ecdadımızın izinden giderek biz de vatanımıza sahip çıkmaya, hizmet etmeye, katkı sağlamaya ve milletimizi gözeterek hep birlikte Türkiye olmaya gayret gösteriyoruz. Dünya çapında güçlü bir dirayet ve irade göstererek ülkemizi yöneten Sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde, dosta güven veren, düşmana korku salan ordumuzla, vatanı için gözünü kırpmadan canını veren ecdadın torunları ile daha güçlü, daha mutlu, daha müreffeh bir ülke olma yolunda durmadan koşuyoruz. Bu kararlılıkla da yolumuza devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Bugünlerimizi borçlu olduğumuz kahraman gazilerimiz ve aziz şehitlerimizi, onları andığımız bu anlamlı günde tekrardan minnetle anıyorum. Başta Viranşehirli Gazilerimiz olmak üzere tüm Gazilerimize sağlıklı uzun ömür, şehitlerimize gani gani rahmet diliyorum.”

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Arabic Arabic Azerbaijani Azerbaijani Bulgarian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Kazakh Kazakh Kyrgyz Kyrgyz Portuguese Portuguese Russian Russian Tajik Tajik Turkish Turkish Uzbek Uzbek