SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

“Zafer Diktesi” ülke çapında “Sambo İçin” parti projesinin aktivistleri tarafından yazılacak

“Zafer Diktesi” ülke çapında “Sambo İçin” parti projesinin aktivistleri tarafından yazılacak
Bu haber 24 Nisan 2024 - 0:25 'de eklendi.

“Zafer Diktesi” ülke çapında “Sambo İçin” parti projesinin aktivistleri tarafından yazılacak
2024,

Sambo bölümlerine katılan sporcular, üniversite ve kolej öğrencileri, ebeveynler ve antrenörler “Birleşik Rusya”nın uluslararası vatansever eylemine katılacak.
En büyük platform Novosibirsk’te Sibirya Sambo Akademisi temelinde açılacak. 300’den fazla sporcu, Büyük Vatanseverlik Savaşı tarihindeki olaylara ilişkin bilgilerine ilişkin uluslararası test sorularını yanıtlayacak.

“Her yıl daha fazla insan eyleme katılıyor. “Zafer Diktesi”nin şimdiden gerçekten popüler hale geldiğini söyleyebiliriz. Bu yıl çok sembolik olan parti projesi “Za Sambo” da katılıyor. Dikte, tarihimiz, zaferlerimiz ve spor yoluyla orijinal bir Rus dövüş sanatı olan sambo hakkında bilgi yoluyla vatanseverliği aşılar,” diye vurguladı Tüm Rusya Sambo Federasyonu başkanı ” Za Sambo ” parti projesinin koordinatörü Sergei Eliseev .

“Zafer Diktesi”nin altıncı kez Birleşik Rusya partisinin “ Tarihsel Hafıza ” projesi kapsamında gerçekleştirildiğini hatırlatalım . Eylemin ortakları geleneksel olarak Rus Tarih Kurumu, Rus Askeri Tarih Kurumu, “Zafer Gönüllüleri” hareketinin yanı sıra bakanlıklar, bakanlıklar, sivil toplum ve kamu kuruluşları ve devlet şirketleridir. Kolluk kuvvetleri aktif rol alıyor: Savunma Bakanlığı, Rusya Ulusal Muhafızları, İçişleri Bakanlığı, Acil Durumlar Bakanlığı.

2024 yılında 26 binden fazla sitede “Zafer Diktesi” yazılacak. Bunların neredeyse 200’ü 58 ülkede oluşturuldu. Kampanya dokuz havayolu ve 11 havalimanı tarafından destekleniyor. Beş tren istasyonunda yazılacak ve Russian Post da siteler oluşturuyor.

Bu yılki görevler Leningrad’ın tamamen kurtarılmasının 80. yıldönümüne, Sovyet birliklerinin SSCB sınırlarına girişine (Kızıl Ordu’nun kurtuluş misyonunun önemli aşamalarından biri), cephe hattının yıldönümlerine adanacak. yazarlar ve diğer unutulmaz tarihler. Rusya’nın tüm bölgelerinde mekanlar açılacak. “Zafer Diktesi” beş dile çevrilecek: İngilizce, Fransızca, Arapça, Çince, İspanyolca.

 

Hoparlör
Eliseev Sergey Vladimiroviç
Eliseev Sergey Vladimiroviç
Tüm Rusya Sambo Federasyonu Başkanı
#Eliseev
#partiprojeleri
#ZaSambo
#DictationVictory
#TarihselBellek
#bölgeler
#vatanseverlik
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/diktant-pobedy-napishut-aktivisty-partproekta-za-sambo-po-vsej-strane

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA