SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

CEMAX GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI CEVDET YILDIRIM `DAN 23 NİSAN MESAJI

CEMAX GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI CEVDET YILDIRIM `DAN 23 NİSAN MESAJI
Bu haber 20 Nisan 2024 - 7:38 'de eklendi.

CEMAX GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI CEVDET YILDIRIM `DAN 23 NİSAN MESAJI

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Yıldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Ulusal egemenliğin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluşunda önemli bir görev üstlenen demokrasimizin merkezi Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 104. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı milletçe kutlamanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Binlerce yıllık devlet silsilemizin son temsilcisi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti en büyük gücünü birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma anlayışından almaktadır. Bayrağı teslim edeceğimiz sevgili çocuklarımızın da bu değerlere sahip çıkarak Türkiye’nin Yüzyılını inşa edeceklerine güvenimiz tamdır.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin 104. kuruluş yıl dönümüne kavuşmanın gururunu yaşadığımız bu anlamlı günde İstiklal Harbimizin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, minnetle yâd ediyorum. Ülkemizdeki ve dünyadaki tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyor, çocuklarımızı sevgiyle selamlıyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA