SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

DR. ALİ SÖKMEN ‘DEN 23 NİSAN MESAJI

DR. ALİ SÖKMEN ‘DEN 23 NİSAN MESAJI
Bu haber 20 Nisan 2024 - 6:55 'de eklendi.

DR. ALİ SÖKMEN ‘DEN 23 NİSAN MESAJI

AK Parti İstanbul 27.Dönem Milletvekili A. Adayı Dr. Ali Sökmen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Dr. Ali Sökmen, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104. yıl dönümünü kutlamanın coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Esarete mahkûm edilmek istenen Yüce Milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde elindeki tüm imkânları seferber ederek mücadele etmiş ve bağımsızlığına sahip çıkmıştır. 23 Nisan 1920 sadece Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılış tarihi değil aynı zamanda millet egemenliğine dayanan Demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı gündür. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin, umutsuzluğun, yoklukların ve güçlüklerin yaşandığı bir dönemde açılması, geleceğimizi aydınlatan anlamlı ve önemli bir dönüm noktası olmuştur. Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ulusal egemenliğimizi geleneksel olarak kutladığımız bu günü ayrıca çocuklarımıza armağan ederek, bu davranışı ile çocukların haklarını dünya gündemine taşımış, geleceğimiz olan çocuklara sevgisini en yüksek seviyede ispat etmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş Savaşının kahramanları ve ülkemiz için canlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, halkımızın ve çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

ABDULLAH YİĞİT –İSTANBUL

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA