SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

Eyyübiye’de Her Evde AK Belediyecilik Konuşuluyor

Eyyübiye’de Her Evde AK Belediyecilik Konuşuluyor
Bu haber 13 Mart 2024 - 16:54 'de eklendi.

Bülten No: 057 13Mart 2024

Eyyübiye’de Her Evde AK Belediyecilik Konuşuluyor

Sağlanan birlik ve beraberlik ortamı sayesinde gücüne güç katarak yoluna devam eden  AK Parti  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Teşkilatı’yla birlikte gerçekleştirilen mahalle gezileri ve ev toplantılarında büyük ilgi görmeye devam ediyor.

 

 

 

 

Her vatandaşı tek tek dinleyerek talep ve beklentilerine cevap veren Başkan Kuş ve beraberindekiler, Ramazan ayının uzun gecelerini de fırsat vererek her akşam onlarca haneye konuk olup, vatandaşlarla AK Belediyeciliği, ilçeye yapılacak hizmetleri konuşuyor, talep ve sıkıntıları dinleyip çözüm üretiyorlar.
Şanlıurfa tarihinde görülmemiş bir heyecanla vatandaşlarla buluşup, kucaklaşan ve herkesin memnun olduğu kararlar alan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve beraberindeki AK Partililer, mahalle toplantıları, ev ziyaretleri ve seçim ofislerinde her gün binlerce vatandaşla bir araya geliyor.
İftardan sonra başlayan mahalle ve ev ziyaretleri kapsamında Yenice Mahallesi’ndeHaçimÇellik’in ev sahipliğindeki mahalle toplantısına katılan Başkan Kuş ve beraberindekiler, daha sonra Ahmet Torlak’ın evinde Edessa Konutları Yöneticileriyle bir araya geldiler.

 

 

 

Her iki toplantıda da yüzlerce vatandaşı dinleyerek, Eyyübiye Belediyesi’nin hizmet ve yatırımları hakkında bilgi veren Başkan Mehmet Kuş, Yenice’deki TOKİ konutları bölgesinde talep edilen cami için girişimlerde bulunacaklarını belirtti.

Resim

Aynı gece AK Parti Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı öncülüğünde düzenlenen ev toplantılarına katılmak üzere Topdağı Mahallesi’ne geçen Başkan Kuş ve partililer, burada da mahalle temsilcisi Suna Koyuncu’nun ev sahipliğinde mahalle sakinleriyle bir araya geldiler.

 

 

 

Her gece binlerce kişiyle bir araya gelerek belediye hizmetlerini değerlendiren ve vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Mehmet Kuş’un ev toplantıları, ilçede hem katılımcı belediyecilik anlayışının yerleşmesine hem de AK Parti belediyeciliğinin benimsenmesine önemli katkılar sağlıyor.

 

 


YOUTUBE VİDEO LİNK: https://youtu.be/9BGNt_miz_U
VİDEO İNDİRME LİNKİ : https://we.tl/t-4OUFNb03u3

 

EYYÜBİYE BELEDİYESİ
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
T: 0414 315 14 15

www.eyyubiye.bel.tr

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA