SON DAKİKA

Bir Magazin
Bir magazin üç yaşında

TÜSİKON BAŞKANI ORHAN BEŞİKTEPE ‘DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

TÜSİKON BAŞKANI ORHAN BEŞİKTEPE ‘DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Bu haber 09 Nisan 2024 - 13:57 'de eklendi.

TÜSİKON BAŞKANI ORHAN BEŞİKTEPE ‘DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Türkiye`nin ekonomik sivil toplum kuruluşlarından biri olan Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu ( TÜSİKON ) Genel Başkanı Orhan Beşiktepe, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Beşiktepe, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Rahmet, mağfiret, manevi kurtuluş ve bereket ayı olan Mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Allah bu mübarek ayda tuttuğumuz oruçlarımızı, yaptığımız dua ve ibadetlerimizi kabul etsin. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Bayramlar; birlik, beraberlik ve paylaşmak demektir. Ramazan Bayramımızın dostluklarımızın tazelenmesine, mutluluklarımızı paylaşıp kat ve kat artırmamıza, birlik ve beraberliğin en üst seviyede yaşanmasına, vesile olmasını diliyorum. Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bu özel günlerde büyüklerimizi ziyaret ederek onların hayır duasını almalı, küçüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşarak onların bayram sevincine ortak olmalıyız. Ayrıca komşularımızla, özellikle ihtiyaç sahibi, yaşlı, kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit ve gazi ailelerimizle bir araya gelerek onlarla bayram neşesini ve coşkusunu paylaşmalıyız.

Bayram dolayısıyla seyahat edecek tüm vatandaşlarımızın emniyet kemerlerini takmasını, trafik kurallarına titizlikle uymasını, yorgun ve uykusuz araç kullanmamasını özellikle rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere Konyalı hemşerilerimizin, Milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor; bayramın ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA